Mobilya Montaj ve İmalatı

Eğer siz de ev, iş yeri gibi yaşam alanlarınıza özel mobilya montaj ve imalat hizmeti almak için internet üzerinde; mobilya montaj ustası, marangoz ustası, mobilya montaj servisi, mobilya montaj fiyatları, mobilya imalatı yapan firmalar, mobilya imalatı, özel mobilya imalatı, ölçüye göre mobilya imalatı gibi aramalar yapıyorsanız doğru yerdesiniz! Ustabu.com olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasındaki tüm bölgelerine mobilya kurulum, montaj, imalat ve tamir hizmetleri vermekteyiz. Marka ve model fark etmeksizin gardrop, raylı dolap, şifonyer, çalışma masası, karyola, komidin gibi tüm mobilyalarınızın demonte, montaj, tamir, kurulum işleri ve isteğe özel mobilya üretimi hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için 0543 557 34 00 telefon numarası üzerinden veya internet sitemizdeki ‘İletişim Formu‘nu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Mobilya kurulumu, montajı, tamiri nedir?

Mobilyalar ev, iş yeri gibi yaşam alanlarımızdaki en önemli dekorasyon malzemeleridir. Mobilya seçimlerimiz ile hem alanlarımızın dekorasyonuna katkıda bulunur hem de ihtiyaçlarımıza yanıt bularak alanlarımızdaki konforu arttırırız. İşte evlerimizin olmazsa olmazı olan mobilyalar, günümüzde genellikle demonte şekilde satılırlar. Bu da ürünlerin satın alınmasının ardından bir kurulum ve montaj hizmeti ihtiyacının doğması anlamına gelir. Veya taşınma gibi durumlar sebebiyle mobilyaların demonte edilmesi, sonra tekrar kurulumunun yapılması gerekebilir. Çeşitli nedenlerle mobilya kurulum ve montaj hizmeti almak isteyen birçok kişi mobilya montaj elemanı, mobilya montaj ustası, mobilya sökme takma fiyatları, mobilya kurulumu İstanbul şeklinde internet aramaları yaparak bu hizmeti alabileceği kişi / firma arayışına girmektedir. Çünkü mobilyalardan istenen verimin alınabilmesi için doğru monte edilmesi son derece önemlidir. Mobilya kurulum ve montajı sırasında yapılan bir hata ürünün deforme olmasına veya kullanılırken zarar görmesine sebep olabilir. Ürünlerle birlikte her ne kadar montaj kılavuzu verilse de malzeme eksikliği, deneyimsizlik gibi nedenler montajın doğru şekilde yapılamamasına yol açabilir. Bu yüzden mobilya kurulumu, montajı için alanında deneyimli bir mobilya montaj servisinden profesyonel destek almak en doğru çözümdür. Benzer şekilde mobilyalarımızın tamiri için de bu konuda deneyimli kişi/ firmalardan hizmet almak onları daha uzun süreler kullanabilmemize olanak tanıyacaktır.

 

Mobilya imalatı nedir?

Mobilyaların, yaşam alanlarımızdaki önemine yukarıda kısaca değindik. Salon, yatak odası, oturma odası, banyo, çocuk odası, genç odası, mutfak, antre ve ofis mobilyaları; saydığımız tüm bu alanlardaki en önemli dekorasyon ögeleri olarak karşımıza çıkar. Bundandır ki bu tür alanlar için mobilya edinmek isteyen birçok kişi hazır ürünler satın almak yerine kişisel zevk ve ihtiyaçlarına yönelik özel üretim mobilya hizmeti almak istemektedir. Bunun için de mobilya imalatı, mobilya imalatı yapan firmalar, özel mobilya imalatı, ölçüye göre mobilya imalatı, mobilya imalatı İstanbul şeklinde internet aramaları gerçekleştirerek özel üretim mobilya yapabilecek kişi / firmaları bulmaya çalışmaktadır. Özel üretim mobilyalar hem istediğiniz ölçü ve şekilde üretilmeleri bakımından hem de mobilya üretimi başlı başına bir zanaat olduğundan yaşam alanlarınızda fark yaratmanıza yardımcı olabilir.

 

Ray Dolap (Raylı Dolap, Sürgülü Dolap) Kurulum- Montaj- İmalatı- Tamiri

Günümüzde yatak odası, antre, mutfak gibi dolap kullanımına ihtiyaç duyulan yaşam alanlarında en sık tercih edilen mobilyalardan biri ray dolaplar olarak karşımıza çıkar. Bunun sebebi raylı dolap, sürgülü dolap olarak da anılan ray dolapların sağladığı kullanım kolaylığıdır. Ray dolaplar modern ve şık tasarımlarının yanı sıra birçok avantajı da beraberinde getirir. İç tasarımından dışına kadar ayrı olarak tasarlanabilirler ve kapak sistemleri sayesinde alan tasarrufu sağlarlar. Bulundukları ortama hem estetik hem de fonksiyonel özellik katarlar. Bu yüzden odalarda daha geniş alanlar isteyen kişiler rahatlıkla ray dolapları tercih edebilirler. Yaşam alanları için ray dolap kurulum, montaj, tamir hizmeti almak veya isteğe özel ray dolap üretimi yaptırmak isteyen kişiler bu amaçla; ray dolap montajı / sürgülü dolap montajı, ray dolap tamiri / sürgülü dolap tamiri,  ray dolap imalatı / sürgülü dolap imalatı, raylı dolap modelleri / sürgülü dolap modelleri gibi internet aramaları gerçekleştirerek marangoz ustası veya bu hizmetleri veren mobilya firmaları bulmaya çalışmaktadır. Eğer siz de isteğe özel ray dolap imalatı yaptırmak veya ray dolaplarınız için kurulum, montaj, tamir hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Vestiyer (Portmanto) Kurulum- Montaj- İmalatı- Tamiri

Ev, iş yeri gibi mekanlarda palto, şapka, ayakkabı gibi dış giyim kıyafetlerini bırakmak için tasarlanmış mobilyalara vestiyer veya portmanto denmektedir. Vestiyerler genellikle mekanların giriş bölümünde kullanılır ve ortamın atmosferini etkileyen mobilyaların başında gelir. Çünkü evlerimizdeki ortamın huzurunu, şıklığını ilk yansıtacak yer antre; giriştir. Antrelerin baş tacı ise vestiyerler olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaşam alanlarında depolama ve dekorasyon işlevleri için vestiyer / portmanto kullanmak isteyen birçok kişi internet üzerinde vestiyer modelleri / portmanto modelleri, vestiyer imalatı, özel üretim vestiyer şeklinde aramalar gerçekleştirir. Veya satın aldığı ürünler için vestiyer montajı, vestiyer kurulumu, vestiyer tamiri hizmeti arayabilir. Her iki durumda da vestiyer / portmanto konusunda beklentilerinize cevap verebilecek mobilya firmaları bulmanız mümkündür. Burada önemli olan alanında deneyimli bir firma ile iş birliği yapmanızdır. Mobilyalarınızın uzun ömürlü olabilmesi için montajı, demontesi, kurulumu, tamiri, imalatı oldukça önemli noktalardır ve mutlaka usta ellerde gerçekleştirilmelidir.

 

Banyo Mobilyaları Kurulum- Montaj- İmalatı- Tamiri

Özellikle evlerimiz en fazla zaman geçirdiğimiz alanlar oldukları için her köşesine ayrı özen gösteririz. İşte en fazla özen gösterilmesi gereken alanlar arasında ilk sıralarda banyolar gelmektedir. Banyolar hem evimizin dekorasyonunu tamamlar hem de bizlere konforlu ve şık bir ortam sunarlar. Banyo tasarımını etkileyen en önemli faktör ise banyo mobilyaları olarak karşımıza çıkar. Bir salon için koltuk ne ise banyo için de banyo dolabı odur. Bu yüzden banyo mobilyaları hem kişisel zevklere hem de doğru malzeme seçimine göre gerçekleştirilmelidir. Eğer siz de banyo mobilyalarınız için banyo dolabı montajı, banyo dolabı kurulumu, banyo dolabı tamiri hizmeti almak veya isteğe özel banyo dolabı imalatı yaptırmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

 

Gardırop (Gardolap) Kurulum- Montaj- İmalatı- Tamiri

Evlerimizde en fazla kullandığımız mobilyaların başında elbette gardıroplar gelmektedir. Çünkü gardıroplar sayesinde alanlarımızdaki eşyaları depolayarak daha düzenli bir ortam oluşturabiliriz. Gardıroplar sadece depolama amaçlı değil dekoratif olarak da alanlarımıza anlam katarlar. Bu yüzden birçok kişi yatak odası, çocuk odası, genç odası gibi alanlarında kullanmak üzere imalattan gardolap (gardırop) kullanmayı tercih eder. İsteğe özel gardırop imalatı ile dolabın kullanılacağı alana ölçü ve model olarak tam anlamıyla uyum sağlaması mümkün hale gelir. Eğer siz de marangoz yapımı gardırop modelleri, marangoz gardolap modelleri arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca gardırop montajı / gardolap montajı, kurulumu ve tamiri için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Mutfak Dolabı Kurulum- Montaj- İmalatı- Tamiri

Ailece sıkça vakit geçirilen ve lezzetli yemeklerin hayat bulduğu mutfaklar evin en özel alanlarından biri olmalıdır. B alanda konforlu ve güvenli bir biçimde hareket edilmesi son derece önemlidir. Bu yüzden de mutfak dolabı modelleri seçerken işlevsellik, sağlamlık ve tabii ki kişisel zevklerin göz önünde bulundurulması gerekir. Hem şık bir mutfağa sahip olmak hem de mutfak gereçlerini sağlıklı bir biçimde depolamak için mutfak dolapları büyük önem taşır. Eğer siz de mutfak dekorasyonunuzu yeniden tasarlayacaksanız mutfak dolabı imalatı, mutfak dolabı imalatı İstanbul dendiğinde hizmet kalitesi ile öne çıkan firmamızı tercih edebilirsiniz. Ayrıca mutfak dolabı montajı, kurulumu, tamiri için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

En kaliteli mobilya montaj ve imalat hizmeti için Ustabu’yu tercih edin! 

Siz de ev, iş yeri gibi mekanlarınıza özel mobilya montaj, kurulum, tamir ve imalat hizmeti almak istiyorsanız Ustabu’yu tercih edebilirsiniz. Ustabu.com olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasındaki tüm bölgelerine mobilya kurulum, montaj, imalat ve tamir hizmetleri vermekteyiz. Firmamız profesyonel ekibi ve hizmet kalitesi ile mobilya kurulumu İstanbul, mobilya montaj ustası, mobilya imalatı, özel üretim mobilya dendiğinde diğer firmalardan ayrılmakta ve ilk akla gelen mobilya montaj servisi / mobilya imalatı yapan firmalar arasında yer almaktadır. 

Marka ve model fark etmeksizin gardırop, raylı dolap, şifonyer, çalışma masası, karyola, komidin gibi tüm mobilyalarınızın demonte, montaj, tamir, kurulum işleri ve isteğe özel mobilya üretimi hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için 0543 557 34 00 telefon numarası üzerinden veya internet sitemizdeki ‘İletişim Formu‘nu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

Çalışmalarımızdan Bazıları