Bir mekana girerken ilk olarak o mekanın kapısını görür ve ortamın atmosferi ile ilgili fikir sahibi oluruz. Kapılar, iç ve dış mekanları zengin gösteren en önemli ögelerdir. Bu yazımızda, genellikle dış mekanlarda kullanılan bir kapı çeşidi olan PVC kapı hakkında pvc kapı fiyatları, pvc kapı nedir, pvc kapı avantajları, pvc kapı modelleri, pvc kapı çeşitleri gibi merak edilen konulara yer vereceğiz. Eğer siz de PVC kapı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

 

PVC kapı nedir?

İlk olarak PVC kapı nedir sorusunu yanıtlayarak başlayalım. PVC kapı genellikle dış mekanlarda kullanılan ve günümüzde sağladığı avantajlar sebebiyle sık tercih edilen kapı modellerinden biridir. Kanserojen madde içermemesi, ses yalıtımı konusunda iyi olması gibi özellikleri sebebiyle özellikle evlerde kullanılmaktadır. Ayrıca PVC kapı modellerinde ahşap model ve renk seçenekleri de oldukça geniştir.

Membran kapı olarak da bilinen PVC kapılar, iç oda kapılarında da kullanılabilir. PVC kaplama kapılarda iç mekanlar için de zengin model seçenekleri mevcuttur. İstenen tüm PVC kaplama kapı modelleri, her PVC renginde imal edilebilmektedir. Bu alandaki esnek üretim teknolojisi, pek çok renk ve modelde imalat imkanı tanır. PVC kapılar, ısıya ve suya karşı önemli derecede dayanıklıdır.

 

PVC kapı avantajları

PVC kapılar hakkında kısaca bilgi verdikten sonra PVC kapı özelliklerine bir bakalım. Bu sayede PVC kapı avantajlarını da görmüş olacağız. İşte PVC kapının avantajlarını ortaya koyan PVC kapı özellikleri:

 • Kolay temizlenir ve az bakım gerektirir.
 • Ses yalıtımına önemli ölçüde katkısı vardır.
 • Isı yalıtımına da katkısı olduğu için belli ölçüde yakıt tasarrufu sağlayabilir.
 • Alüminyum ve ahşap ile birlikte kullanılır.
 • İçeriğinde klor bulunduğu için alev alması durumunda kendiliğinden söner.
 • Isıya ve neme son derece dayanıklıdır.
 • Şişme ve kabarma yapmayan, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilir.
 • Kanserojen madde içermez, sağlıklıdır.
 • Lake, ahşap, laminant kapılara göre daha kalın bir yapıya sahiptir.
 • Boya kullanılmadan üretildikleri için kapı renklerinde zamanla değişme olmaz, uzun ömürlüdür.
 • PVC geri dönüşümü olan, tekrar kullanılabilen bir malzemedir, yani çevre dostudur.
 • PVC kapı fiyatları, diğer kapı modellerine göre daha ekonomiktir.
 • PVC kapı montajı oldukça kolaydır.
 • PVC kapılar, oda ve WC kapısı olarak, dış kapı olarak istenen ölçülerde üretilebilir.

 

PVC kapı modelleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi PVC kapı modellerinde zevklerinize göre karar verebileceğiniz zengin seçenek yelpazesi bulunmaktadır. Şık görünümlü, kaliteli malzemelerden üretilen PVC kapılar, günümüzde çok sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. PVC kapı modellerinde kapı yüzeylerine boya gerekmez, kapılar kendinden desenli ve renklidir. Dolayısıyla PVC kapılar, renk alternatifi en fazla bulunan kapılardandır. Siz de birçok farklı desen ve renkte PVC kapı modelleri bulabilir, bu kapıları iç ve dış mekanlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

PVC kapı fiyatları

PVC kapı nedir, PVC kapı özellikleri, PVC kapı avantajları, PVC kapı modelleri gibi konulara değindikten sonra, son olarak PVC kapı fiyatlarına açıklık getirelim. PVC kapıların hammaddesi plastiktir ve tamamen elektronik makinelerde üretilirler. Montajı da oldukça kolaydır. Bu sayede PVC kapı fiyatları, birçok kapı türüne daha ekonomiktir. Bu tür kapılar ekonomik oldukları kadar da uzun ömürlüdür.

 

En kaliteli PVC kapı montajı, tamiri ve imalatı için bizi tercih edin!

Eğer siz de pvc kapı fiyatları, pvc kapı nedir, pvc kapı avantajları, pvc kapı fiyatları 2021, pvc kapı modelleri, pvc kapı çeşitleri, pvc kapı nasıl sökülür, pvc kapı nasıl takılır, pvc kapı nasıl yağlanır şeklinde internet aramaları yaparak PVC kapı montajı, PVC kapı tamiri veya PVC kapı imalatı hizmeti veren bir bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz! 

Ustabu.com olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasındaki tüm bölgelerine kapı montaj ve imalat hizmetleri vermekteyiz. Firmamız profesyonel ekibi ve hizmet kalitesi ile kapı imalatı, kapı imalatı yapan firmalar, kapı imalatı yapan firmalar İstanbul, kapı imalatı İstanbul, özel üretim kapı dendiğinde diğer firmalardan ayrılmakta ve ilk akla gelen kapı montaj servisi / kapı imalatı yapan firmalar arasında yer almaktadır. 

Zengin malzeme ve model yelpazesine sahip isteğe özel kapı üretimi ve tüm kapı modelleri için alabileceğiniz kapı montaj hizmeti hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için 0543 557 34 00 telefon numarası üzerinden veya internet sitemizdeki ‘İletişim Formu’nu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Önceki Yazı
Sonraki Yazı