Hakkımızda

Mobilyalar ev, iş yeri gibi yaşam alanlarımızdaki en önemli dekorasyon malzemeleridir. Ustabu olarak yılların verdiği tecrübeyi zengin ürün yelpazemizle harmanlayarak sağlamlık ve kaliteden ödün vermeden ilerliyor, mobilya işlerinizde sizlere yardımcı oluyoruz.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasındaki tüm bölgelerine mobilya kurulum, montaj, imalat ve tamir hizmetleri veriyoruz. Marka ve model fark etmeksizin gardırop, raylı dolap, şifonyer, çalışma masası, karyola, komidin gibi tüm mobilyalarınızın demonte, montaj, tamir, kurulum işlerini gerçekleştiriyor; isteğe özel mobilya üretimi ile bu alandaki taleplerinizi karşılıyoruz. Mobilyalarınızdaki kullanımdan kaynaklanan hasar- tamir işlemlerini; raydolap kapak arızalarını, çekmece, menteşe arızaları gibi tüm sorunlarınızı garantili bir şekilde yapıyoruz. En iyi marangoz ustalarını bünyesinde barındıran deneyimli ekibiyle uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet veren firmamız; mutfak, banyo, salon gibi yaşam alanlarınıza özel olarak ürettiği mobilyalar ile tüm dekorasyon süreçlerinde yanınızda oluyor. Siz de kişiye özel tasarımlar, tamirat ve montaj hizmetleri, mağaza & iş yeri dekorasyon işleriniz için bizi tercih edebilirsiniz.

Ustabu olarak sizlere deneyim, tecrübe ve zengin ürün yelpazesi ile hizmet verdiğimiz bir diğer alan da kapı montaj ve imalatıdır. İç ve dış mekanları zengin gösteren en önemli ögenin kapı olduğunu bilerek tüm kapı montaj ve imalatı işlerinde hizmetinizdeyiz. Siz değerli müşterilerimizin iç ve dış kapı ihtiyaçlarına, farklı malzeme ve model seçenekleri ile yardımcı oluyoruz. Başta Amerikan panel kapı olmak üzere ahşap kapı, mobilya kapı, lamine kapı, kompozit kapı, PVC kapı gibi farklı malzemelerden üretilmiş tüm kapı modellerinde sizlere montaj ve imalat hizmeti sunuyoruz.

Misyonumuz, mobilya montaj ve imalatı ile kapı montaj ve imalatı alanlarında kaliteyi ön planda tutarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak ve sizleri verebileceğimiz en iyi hizmetle buluşturmaktır. Ustabu olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri %100 müşteri odaklıyız ve her şeyden önce müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Bu yüzden bünyemizdeki tüm servis ekipleri, deneyimli marangoz ustalarından oluşuyor. Mobilya ve kapı montaj- imalat alanlarındaki tüm sorunlarınızı en kısa sürede çözebilmek adına İstanbul’un tüm bölgelerinde 7/24 olmak üzere yanınızdayız. Kapı ve mobilya alanlarındaki geçmişiz ve tecrübelerimiz, bizden alacağınız hizmetin teminatıdır!

 

Neden Biz?

  • Anadolu ve Avrupa Yakası fark etmeksizin İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 servis hizmeti veriyoruz.
  • Mobilya kurulum, montaj, imalat, tamir işleriniz ile kapı montaj, imalat işlerinizigarantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
  • Kişiye özel mobilya ve kapı tasarımı ile mağaza, iş yeri gibi yaşam alanlarınızın dekorasyon süreçlerinde yardımcı oluyoruz.
  • Deneyimli ustalarımız ile marka ve model fark etmeksizin yapı marketlerden aldığınız tüm mobilyalarınızın kurulumu ve tamiri ile ilgileniyoruz.
  • Kişiye özel tasarımlarda sizleri daima kaliteli ve sağlam malzeme, hızlı işçilik ve ekonomik çözümlerle buluşturuyoruz.
  • Verdiğimiz tüm hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetini önemsiyor ve sağlıyoruz.

Zengin malzeme ve model yelpazesine sahip isteğe özel kapı üretimi / mobilya imalatı ve tüm kapı modelleri için alabileceğiniz kapı montaj hizmeti / tüm mobilya çeşitleri için alabileceğiniz mobilya montaj ve tamir hizmeti hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için 0543 557 34 00 telefon numarası üzerinden veya internet sitemizdeki ‘İletişim Formu‘nu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Çalışmalarımızdan Bazıları